HomeO násČo je voltižHistóriaKluby SRFAQKontakt
 
 
Home

GalériaDnes je Sobota, 24 február 2024
Meniny má Matej
Main Menu
Voltižné správy
Slovenský voltížny kalendár 2012
Medzinárodný kalendár
Voltižné pravidlá v SR
Medzinárodné pravidlá
Voltižné linky
Fotogaléria
Videotéka
Slovenská reprezentácia
Nechajte nám odkaz
Voltižné fórum
Voltižný chat
Výsledky
Kalendár
február 2024
P U S Š P S N
2930311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Syndicate
SlovakVaulting.com - Voltiž na Slovensku
 
 
:: reklama ::
Druhý SVP v Nitre na Kyneku
Napísal Alexandra Vavrová   
Utorok, 22 máj 2007

Image 12. mája sa voltižéri konečne dočkali ďalších pretekov. Súťaž prebehla v areály Nitra- Kynek a priniesla zopár prekvapivých momentov a napätých situácií. Kliatba Kyneku, ako sa vžil názov daždivého počasia v čase týchto pretekov, tento krát zmizla a vystrašila všetkých len na chvíľu, keď už vyzeralo, že pršať neprestane. Slnko však vyhralo. Štartovalo 25 jednotlivcov, 17 žien a 8 mužov a 25 detí v tom istom pomere. Okrem toho 6 skupín, po tri zo seniorskej aj juniorskej kategórie. Najexotickejšími štartujúcimi boli naši ruskí priatelia, ktorí pricestovali len deň pred súťažou a na štart postavili skupinu aj jednotlivcov. Po trochu nešťastnej povinnej zostave sa Rusi vôbec nevzdali a odcvičili celkom slušnú voľnú.

Celý článok...
 
Nová jazdecká sezóna v znamení hosťovania, klubových prestupov a veľkých návratov
Napísal (jta)   
Sobota, 28 apríl 2007

Ilustračné foto Po 209 dňoch od skončenia jazdeckej sezóny roku 2006 sa opäť ozval rozhodcovský zvonec, ktorý odštartoval novú jazdeckú sezónu. Prvá, dlho očakávaná súťaž v Šali priniesla už tradične slušnú účasť jazdcov a niekoľko zaujímavých momentov. Výrazné klubové prestupy sa Slovensku dosť dlho akoby vyhýbaSample Imageli. Tento rok sa však s nimi roztrhlo vrece. A tie poznamenali väčšinu najaktívnejších slovenských klubov.

Celý článok...
 
Barelový tréning SOUP Šaľa 24.3.2007
Napísal Boris Kodak   
Utorok, 27 marec 2007

Po dlhej pauze SVK znovu zaradila barelový, nie pretek, ale hodnotený tréning do zoznamu voltižnych podujatí. Konal sa na pôde SOUP v Šali , kde nás privítala už tradične skvelá Jana Majdlenová. Hodnoteného tréningu sa zúčastnili kluby SOUP Šaľa, novovzniknutý klub Lužianky Nitra  a voltižny klub z Topoľčianok. Po krátkej schôdzi  nastúpilo  9 detí, 11 juniorov, 5 seniorov a 5 skupín.

Celý článok...
 
Pozvánka na barelový tréning s rozhodcami
Napísal Pavla Juhászová   
Utorok, 13 marec 2007

Milý tréner, rozhodca cvičenec, dovoľujem si Ťa v mene Slovenskej voltižnej komisie pozvať na barelový tréning s rozhodcami, ktorý sa uskutoční dňa 24.3.2007 v priestoroch SOUP Šaľa v telocvični (pri jedálni). 

Celý článok...
 
"Ak by bolo voltižné jazdenie ľahký šport, mohlo by sa pokojne volať futbal"
Napísal (jta)   
Pondelok, 19 február 2007

ImagePre Števa Kasenčáka a Tomáša Sátora je voltíž vášňou a životným štýlom. Obaja patria medzi stabilné opory slovenskej reprezentácie. Majú za sebou množstvo štartov na medzinárodnej voltížnej scéne. V ich zbierkach nechýbajú tituly majstrov Slovenska. Počas minulej sezóny boli rivalmi a štartovali za dva kluby. Mladší Tomáš trénoval v SOUp Šaľa, starší Števo v JK Freestyle Poprad. Medzi nimi dvomi sa rozhodovalo, ktorí z nich získa nominačnú vstupenku a bude Slovensko reprezentovať na Svetových jazdeckých hrách v nemeckom Aachene. V nominácii sa viac darilo staršiemu Števovi. Mladší Tomáš mu to vrátil na majstrovstvách Slovenska. Štefan Kasenčák /24/ a Tomáš Sátor /16/ už niekoľko mesiacov spoločne trénujú v popradskom jazdeckom klube Freestyle a boli sme na ich tréningu.

Celý článok...
 
Topoľčiansky tréning s rozhodcom
Napísal Boris Kodak   
Pondelok, 12 február 2007

Image 3.februára zavítala do NŽ Topolčianky medzinárodná rozhodkyňa Pavla Juhaszová na moje pozvanie. Barelový tréning začal o 10:00. Zúčastneným členom voltižného klubu NŽ Topoľčianky bol podaný odborný výklad voltižných pravidiel i zmeny, ktoré budú platiť v roku 2007. Každý člen klubu dostal aj výklad o častých chybách, ktoré robí počas cvičenia. Členovia predviedli svoje povinné, voľné a technické zostavy, aby ukázali svoje pripravované zostavy na novú sezónu a Pavla Juhászová im poradila z pohľadu rozhodcov ich nedostatky. Po tomto barelovom tréningu nasledoval obed.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 78 - 88 z 133

© 2024 slovakvaulting.com - Voltiž na Slovensku
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.