HomeO násČo je voltižHistóriaKluby SRFAQKontakt
 
 
Home arrow Voltižné správy

GalériaDnes je Pondelok, 11 december 2023
Meniny má Hilda
Main Menu
Voltižné správy
Slovenský voltížny kalendár 2012
Medzinárodný kalendár
Voltižné pravidlá v SR
Medzinárodné pravidlá
Voltižné linky
Fotogaléria
Videotéka
Slovenská reprezentácia
Nechajte nám odkaz
Voltižné fórum
Voltižný chat
Výsledky
Kalendár
december 2023
P U S Š P S N
272829301 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
 
:: reklama ::
Voltižné správy
OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA VO VOLTÍŽNOM JAZDENÍ PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 30 október 2012

Posledné septembrové slne?né lú?e privítali  v Topo??iankach Majstrovstvá Slovenska vo voltížnom jazdení 2012. Prihlásili sa takmer všetky voltížne kluby zo Slovenska a jeden klub dokonca z Po?ska. Na takú významnú udalos? akou sú Majstrovstvá Slovenska vo voltíži, sa klub NŽ Topo??ianky pripravoval od momentu ich pridelenia v januári, samozrejme pod vedením Borisa Kodaka, ktorý zorganizoval  v národnom Žreb?íne Topo??ianky už množstvo voltížnych pretekov.

Celý článok...
 
Web Majstrovstiev Európy vo voltíži juniorov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 13 júl 2012

Milí priatelia, webstránka Majstrovstiev Európy vo voltíži juniorov je www.vaulting.eu .

A nájdete nás aj na Facebooku: https://www.facebook.com/vaultingpezinok2012.

 

 
Medaily sa rozdávali v Šali PDF Tlačiť E-mail
Napísal Ing. Andrea Bičová   
Utorok, 04 október 2011

ImageLeto je definitívne za nami a s ním sa pominula aj voltížna sezóna 2011. Posledné preteky v roku patrili už tradične Otvoreným majstrovstvám Slovenska, ktoré sa v posledný septembrový víkend konali v "mekke" slovenskej voltíže - v areáli SOŠ v Šali.

Piatok, 23. september 2011

Deň ako každý iný, v areáli pretekov v Šali sa však usilovne pracuje. Chystajú sa tu Otvorené Majstrovstvá Slovenska vo voltíži 2011. V poobedňajších hodinách sa už na mieste schádzajú voltížne oddiely z celej SR, všade sa to hemží koňmi a hlavne deťmi, ktorých počet v tomto športe pozitívne stúpa. Ešte posledné tréningy pred vyvrcholením sezóny a všetci sa chystajú na veterinárnu prehliadku koní.

Koníky sú zdravé a tak sa na schôdzi vedúcich ekíp môže vylosovať poradie štartujúcich skupín, jednotlivcov a dvojíc.

Celý článok...
 
Úspechy slovenských voltižérov na ME vo Francúzsku PDF Tlačiť E-mail
Napísal Ing. Andrea Bičová   
Utorok, 04 október 2011

ImageDlho očakávané Majstrovstvá Európy vo voltíži 2011 máme už tiež za sebou. Farby slovenskej zástavy sme reprezentovali hrdo a úspešne, o čom svedčí aj účasť vo finále v troch kategóriách.

Európsky šampionát sa konal vo francúzskom Le Mans v dňoch 17. - 21. augusta 2011. Naša voltížna výprava sa na cestu vydala už v sobotu, 13. augusta, aby si po ceste mohli aj kone oddýchnuť a natiahnuť kosti. Prestávku sme si urobili v Nemecku - v jazdeckom areáli v meste Mannheim.

Celý článok...
 
Novinky z Majstrovstiev Európy PDF Tlačiť E-mail
Napísal Zuzka Masaryková   
Utorok, 16 august 2011

Sobota

caute vsetci na slovensko! ako uz viete, skupina je piata - po nervaku ako to vsetko dopadne a adam je 6ty! sme velmi hrdi a dakujeme za reprezentaciu, v hale sme vypotili ajjajaj, je tam 800 stupnov! Drzte zajtra paste pre Mata a Adriana, chalani bojuju o dusu. Dufam, ze nas pocujete ako hlasno povzbudzujeme:))

inak, hadajte, co sme mali dnes na obed a veceru? CESTOVINY!!! Jozi nam zachranil zivot, teda mne urcite, lebo hned po tom skvelom obede (kolac a cola) nakrajal čípoš klobasku a udenu sunku. Grgala sa nam este vecer. Vecer sme mali vecer narodov kde sa nasi spojili s madarmi a spravili parodiu na voltiz:)) bolo to super. Jano hviezdil v nemeckom predstaveni kde bol stolickovy tanec a ten, kto nechytil stolicku, musel zacvicit na drevenom koni volnu.

Predstavte si, ze Johny dal aj stojku:)) Fakt, stalo to za to, vidiet to:)) Johny, ides!
Pocasie nam dnes vyslo, asi 34 stupnov:))

Myslite na nas zajtra...

Celý článok...
 
Ďakujeme! PDF Tlačiť E-mail
Napísal Jana Majdlenová   
Utorok, 09 august 2011

Spoločnosti Aquagas s.r.o, Yms a.s, Tectra s.r.o, Jopi trade s.r.o a Mediteran s.r.o sú firmy, ktoré podporili výjazd slovenských voltížnych jazdcov z TJ Slávia SOUP Šaľa na ME vo francúzskom La Manche svojím sponzoringom. Aj touto cestou chceme týmto firmám vyjadriť veľké poďakovanie za podporu, bez ktorej by sme sa na tomto podujatí nemohli zúčastniť. Ako vždy sa svojimi výkonmi budeme snažiť čo najlepšie reprezentovať Slovensko a firmy, ktoré nám pomohli.

Jana Majdlenová
predseda Slovenskej voltížnej komisie
pri SJF

 
Pozvánka na voltížny kurz pre rozhodcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 18 júl 2011

Dňa 4.8.2011 sa v Košiciach uskutoční národný kurz určený pre kandidátov na národných rozhodcov vo voltíži. Kurz sa uskutoční pod vedením medzinárodnej rozhodkyne stupňa ?O? Mgr. Pavly Krauspe. Kurz bude v klubovni Jazdeckého areálu UVLF v Košiciach, Tr. KVP 9.

Celý článok...
 
CVI Slovakia PDF Tlačiť E-mail
Napísal Pavla Krauspe   
Utorok, 07 jún 2011

Milí voltížni priatelia, srdečne vás všetkých pozývam na medzinárodné voltížne preteky, ktoré sa uskutočnia 17. - 19. 6. 2011 v jazdeckom areáli ROZALKA v Pezinku. Príďte podporiť našich jazdcov. Pre viac informácií klikajte na www.cvislovakia.sk

Pavla Krauspe

 
Slovenský voltížny pohár Nitra - Kynek PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 30 máj 2011

ImageVoltížna sezóna je v plnom prúde a voltížni nadšenci sa 21. mája stretli pre zmenu v areáli jazdeckej školy v Nitre. Ako každý súťažný deň, aj v túto sobotu bola prvým bodom programu porada zástupcov zúčastnených klubov, na ktorej sa losovalo poradie štartujúcich cvičencov.

Rozhodcovský zbor tentoraz udeľoval cvičencom body v zložení Ľubica Lukáčová a Radoslav Psota na čele s hlavnou rozhodkyňou Zuzanou Masarykovou.

Celý článok...
 
Voltížne preteky na Čiernej Vode PDF Tlačiť E-mail
Napísal Andrea Bičová   
Utorok, 17 máj 2011

ImageSlnečné ráno v jazdeckom areáli TJ Elán Čierna Voda privítalo v sobotu 7. mája 2011 päť slovenských voltížnych klubov, ktorých pretekári prišli opäť ukázať svoje pútavé zostavy a zvyšovať svoje skóre v súťaži Slovenského voltížneho pohára.

Po príjazde všetkých ekíp a krátkej porade sa 3. diel SVP začal povinnými zostavami juniorských skupín. Tejto súťaže sa zúčastnili dve družstvá z TJ Slávia SOUP Šaľa - skúsenejšie juniorské družstvo na koni Vilám pod vedením ešte skúsenejšej trénerky Jany Majdlenovej, ktoré viedlo už od začiatku pretekov a druhé juniorské družstvo mladých nádejných talentov, ktoré v aktuálnej zostave trénuje len niečo vyše pol roka, na koni Morelo s lonžérkou Andreou Bičovou.

Celý článok...
 
Voltížne preteky na Čiernej Vode PDF Tlačiť E-mail
Napísal Petra Masácová   
Pondelok, 02 máj 2011

Jazdecký klub TJ Elán Čierna Voda srdečne pozýva v sobotu 7. mája 2011 od 10:00 hod. na voltížne preteky (gymnastika na koni). Preteky sa konajú pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 15 z 133

© 2023 slovakvaulting.com - Voltiž na Slovensku
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.